Корпоративна пошта

Реєстрація корпоративної пошти студентів та аспірантів здійснюється через деканат факультету чи інституту. У разі виникнення питань звертайтеся на пошту regmail@karazin.ua

Залишити заявку на поновлення доступу до студентської пошти можна через гугл-форму.

Корпоративна пошта для працівників (заявку на реєстрацію, переделегування або поновлення доступу до корпоративної пошти працівників надсилайте на пошту regmail@karazin.ua з корпоративного акаунту вашого підрозділу)

1. Адреса має бути унікальною. Вимога унікальності означає, що в межах системи корпоративної пошти не повинно бути двох облікових записів з однаковими адресами.

2. Кількість символів в адресі не повинна бути більшою за 30 (тридцять).

3. Адреса має складатись виключно з літер латинського алфавіту, арабських цифр та символів: крапки, дефісу, нижнього підкреслення. Не може починатися чи закінчуватися з символів: крапки, дефісу та нижнього підкреслення.

4. Персональна адреса працівника університету створюється за ініціативи працівника (не більше однієї адреси), формується з ім’я фізичної особи та має представлятися наступним чином:

  • Прізвище працівника. Наприклад, petrenko@karazin.ua
  • Перша літера власного імені, перша літера по батькові (за бажанням), прізвище працівника з символом крапки або без такого між елементами. Наприклад, i.petrenko@karazin.ua, i.v.petrenko@karazin.ua, ipetrenko@karazin.ua, ivpetrenko@karazin.ua
  • Власне ім’я, перша літера по батькові (за бажанням), прізвище працівника з символом крапки або без такого між елементами. Наприклад, ivan.petrenko@karazin.ua, ivan.o.petrenko@karazin.ua, ivanpetrenko@karazin.ua, ivanopetrenko@karazin.ua

5. Адреса структурного підрозділу створюється за ініціативи керівника структурного підрозділу (не більше однієї адреси), формується за найменуванням структурного підрозділу та представляється у вигляді абревіатури, слова або словосполучення, що є значущою складовою найменування. Наприклад, biology@karazin.ua — біологічний факультет, cel@karazin.ua — Центр електронного навчання.

6. Службові та технічні адреси створюються за ініціативи керівників структурних підрозділів або працівників, яким доручено проведення відповідних заходів. Такі адреси формуються з урахуванням мети використання, зокрема можуть бути зареєстровані на певний термін, та погоджуються з розпорядником системи корпоративної пошти. Наприклад, bio-conf2013@karazin.ua — біологічна конференція 2013 року, nauka.zvit2013@karazin.ua — звітування з наукової роботи.

7. Реєстрацію, переделегування, скасування адрес проводить центр зв’язків з громадськістю. Працівники центру зв’язків з громадськістю здійснюють інформаційно-консультативну підтримку користувачів корпоративної пошти університету.

8. Для поновлення реквізитів до поштової скриньки завантажте заявку за посиланням та оберіть пункт «поновити реквізити для адреси». Далі процедура та ж сама, що й для реєстрації.

Положення про корпоративну електронну пошту Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Центр зв’язків з громадськістю
м. Харків, майдан Свободи, 4, головний корпус, кiмната 3-51а
+380 (63) 054-28-47


Корисні посилання