Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та штучного інтелекту

Сайт інституту

Навчальний процес

Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та штучного інтелекту готує бакалаврів зі спеціальностей «Комп’ютерні науки та інформаційні технології. Інформаційні управляючі системи та технології», «Комп’ютерна інженерія», «Кібербезпека. Безпека інформаційних і комунікаційних систем». «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Комп’ютеризовані системи управління та автоматика».

Підготовка магістрів ведеться зі спеціальностей «Автоматизація та  комп’ютерно-інтегровані технології. Комп’ютеризовані системи управління та автоматика», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології. Інформаційні управляючі системи та технології», «Кібербезпека. Безпека інформаційних і комунікаційних систем».

 

Терміни навчання — 4 роки за рівнем «бакалавр»; 1,5 роки за рівнем «магістр» на базі рівня «бакалавр».

Інститут здійснює підготовку аспірантів зі спеціальностей «Математичне моделювання та обчислювальні методи» та «Інформаційні технології».

В інституті працюють 5 кафедр, центр інформаційних технологій, відкрита Мережева академія “CISCO”.

Історія

Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та штучного інтелекту засновано 7 серпня 2001 року зусиллями механіко-математичного і фізико-технічного факультетів університету. У наступні роки розширив напрями підготовки фахівців, значно збільшив свою матеріально-технічну базу, нарощував темпи проведення науково-дослідних робіт. У 2007 році було створено центр інформаційних технологій.

Специфіка навчання фахівців за спеціальностями полягає в підготовці кадрів для наукоємних технологій, що пов’язані з комп’ютерним управлінням та інформаційним забезпеченням безпеки сучасних інформаційних систем, моделюванням процесів і управлінням, розробленням і експлуатацією комп’ютерних систем управління складними комунікаційними та радіоелектронними комплексами, розробленням сучасних систем кібербезпеки.

В. о. директора

Валентин Тимофійович ЛазурикДмитро Юрійович Узлов
кандидат технічних наук, доцент
Електронна пошта: csd@karazin.ua
Адреса: 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, північний корпус, кімната 548

Корисні посилання