Газета «Каразінський університет»

 

Власний сайт

1 січня 2024 року газеті Каразінського університету виповнилося 207 років.

Перший номер «Харьковских известий», який видавали у ХІХ столітті професори Харківського Імператорського університету, побачив світ 1 січня 1817 року. З того часу газета змінювала свою назву: з 8 квітня 1927 року –  «Робітник освіти», з 15 грудня 1928 року –  «Іновець», з 1 січня 1930 року – «За нові кадри», з 1 січня 1957 року – «Харківський університет».

1 жовтня 2023 року часопис життя університетської спільноти вийшов у новому дизайні в онлайн-форматі з новою назвою «Каразінський університет». 

Разом з тим почалась нова історія університетського видання у новій колірній гамі, у новому вигляді,  з новим логотипом, з оновленим складом редколегії, перемігши застарілий концепт і чорно-білий друк. Поступово ми змінювались від друкованої версії до вже звичного нам цифрового віконця. 

Сама ідея університетської газети протікає з глибин історичної пам’яті, тому в основі зберегли та примножили  найкращі традиції творення журналістики студентами і викладачами нашого університету, започатковані ще на початку ХІХ століття.

Віднині газета виходить раз/двічі на місяць, поширюється корпоративною поштою, об'єднуючи всіх нас у дружню каразінську родину! Оновлене видання має власний сайт та сторінки в соцмережах. Структурно редакція газети входить до Центру зв’язків з громадськістю Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Редакцію очолює провідний редактор Ліна Тимарська.

Читайте, любіть і творіть історію разом з газетою «Каразінський університет»!

Електронна пошта: newspaper@karazin.ua
Адреса: кімната 6-78, північний корпус, майдан Свободи, 6, м. Харків, 61022

Корисні посилання