Іван Александров

#обличчякаразінського
Іван Александров, другий курс @socio_family
Якби мене попросили дати пораду першокурсникам, відповідь була б одна: «Пробуйте!»

Прийшовши до університету, більшість із вас не буде добре/стовідсотково/точно знати, що хоче від життя. Тому найкращим варіантом буде ПРОБУВАТИ. Не боятися помилятися, брати участь у всіх університетських заходах, відвідувати гуртки, розмовні клуби, займатися спортом, наполегливо вчитися, знайомитися з новими людьми, налагоджувати зв’язки, бути членом @karazina_studrada й робити внесок у розвиток свого факультету й всього університету!

Спочатку вам буде здаватися, що ви розпорошуєтесь, витрачаєте марно свою енергію, час і сили (так здавалося й мені), але ні! Таким чином ви з часом зрозумієте, що вам потрібно, а що — ні. Що подобається, а що — ні. Що буде корисно, а що — ні. Що допоможе в житті, а що — ні. І чим раніше усвідомите, тим краще. У майбутньому ви зможете вже більш цілеспрямовано займатися обраною справою, поступово звужуючи своє коло зацікавлень, зосереджуватися на справді важливому!

Все це для вас. Університет — це лише інструмент для створення особистості, він може спрямувати, навчити й відкрити безліч можливостей! Скористатися ними чи ні — залежатиме від вас.

Нічого не бійтеся, падайте та вставайте, помиляйтеся і вчіться на помилках, і пробуйте, пробуйте, пробуйте! Усе буде добре!

Якщо не ми, то хто? Якщо не зараз, то коли?

Корисні посилання