Центр ветеранського розвитку


Центр ветеранського розвитку
є структурним підрозділом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Центр ветеранського розвитку здійснює організацію і провадження заходів щодо профорієнтаційної роботи та індивідуального професійного розвитку військовослужбовців (мобілізованих осіб), звільнених з військової служби, зокрема ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, а також забезпечує надання освітніх послуг у встановлених обсягах, відповідно до сертифікованих освітніх програм в Університеті.

Серед основних напрямків діяльності центру є:

  • Підготовка та організація навчання фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб, організація індивідуального освітнього вектора розвитку ветеранів війни та членів їх сімей.
  • Здійснення заходів щодо оцінювання та визнання результатів навчання, присвоєння та/або підтвердження професійних кваліфікацій за процедурами, які дають змогу оцінити результати навчання, здобуті шляхом формальної, неформальної та інформальної освіти, з видачею особі документів про присвоєння та/або підтвердження відповідних професійних кваліфікацій.
  • Здійснення заходів щодо визнання професійних кваліфікацій, здобутих в інших країнах, з видачею особі відповідних документів.
  • Координаційна робота у реалізації навчальних (освітніх) програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації ветеранів війни та членів їх сімей.
  • Забезпечення соціально-психологічного супроводу та правової допомоги ветеранам війни та членам їх сімей.
  • Організація заходів для здобувачів вищої освіти Каразінського університету, спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді, в тому числі відзначення подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.

Програми курсів підвищення кваліфікації, перекваліфікації, підготовчих курсів, програми другої вищої освіти, які можуть бути запропоновані для викладення.

Положення про Центр ветеранського розвитку Центру позаосвітньої діяльності Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Сертифікатна освітня програма «Організація роботи фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб»

Реєстр сертифікатів помічників ветерана

Контакти підрозділу
Електрона адреса: veterancenter@karazin.ua

Facebook

 

Корисні посилання