Центр доуніверситетської освіти

Контакти підрозділу:
Адреса:
61022, м. Харків, майдан Свободи 4, кiмната 6-53
Телефон:
+380 (97) 331-16-57,
+380 (95) 606-58-89,
+380 (50) 644-72-15,
+380 (57) 707-52-70,
+380 (57) 707-55-26 з 10:00 до 16:00, окрім суботи та неділі

Центр доуніверситетської освіти надає якісну позашкільну освіту всім, хто її потребує. В Центрі працюють Підготовчі курси та Малий каразінський університет. Керує Центром доуніверситетської освіти кандидат педагогічних наук Валерія Курільченко, заступник директора – Наталія Тютрюмова.

Підготовчі курси забезпечують підготовку за всіма предметами вступних випробувань, а також психологічну адаптацію до університету майбутніх студентів.

У Малому каразінському університеті учні здобувають позашкільну освіту за багатьма науковими напрямами, що підвищує їх успішність за основним місцем навчання та сприяє перемогам в олімпіадах і наукових конкурсах різних рівнів. Щорічно навесні під час Днів науки в Україні відбувається підсумкова конференція Малого каразінського університету, де молоді науковці демонструють свою дослідницьку роботу. До кожної конференції видаються тези доповідей. Протягом навчального року для всіх зацікавлених школярів Харкова та Харківської області проводяться фізико-математичні свята «Наукові старти», Хіміко-біологічний турнір імені І. І. Мечникова, конкурс знавців української мови «Грамотій» тощо.

Зусилля Центру доуніверситетської освіти спрямовані не тільки на підготовку школярів до вступу в університет, але й на пропаганду освіти загалом і фундаментальної університетської освіти зокрема, популяризацію досягнень науки, розвиток творчого потенціалу молоді й підвищення її освітнього рівня, пошук та підтримку обдарованих дітей і сприяння їх подальшому навчанню.

Численні заходи для школярів, зокрема Дні відкритих дверей, відбуваються за участю Центру доуніверситетської освіти. Протягом усього року в ЦДО працює інформаційний центр приймальної комісії, де майбутні абітурієнти та їхні батьки одержують найповнішу інформацію щодо факультетів, спеціальностей та Правил прийому до університету.

Детальніше про центр доуніверситетської освіти

Корисні посилання