Психологічна підтримка студентів Каразінського

Центр позаосвітньої діяльності пропонує скористатися можливістю отримати психологічну підтримку від спеціалістів. Діяльність практичного психолога спрямована на особистий підхід до кожного відвідувача, гармонійний розвиток особистості відвідувача, створення умов для формування мотивацій до саморозвитку, надання допомоги у кризових ситуаціях.

Консультації психологів для здобувачів вищої освіти Каразінського університету є безоплатними та абсолютно конфіденційними.

Індивідуальна психологічна консультація — це бесіда психолога з відвідувачем наодинці, яка спрямована на надання відвідувачу послуг інформації з психологічних питань, емоційної підтримки, допомоги в ухваленні прийнятті усвідомлених рішень та оцінці власних психологічних ресурсів для зміни поведінки, на розвиток відповідальності за власну поведінку, самосвідомості та зміну ставлення до проблеми, підвищення стресостійкості та психологічної культури.

Основна мета консультування — поліпшення якості життя студентів, полегшення переживання стресу, підвищення їх здатності знаходити вихід зі складних ситуацій і самим ухвалювати рішення.

Інформаційні сторінки
Facebook
Telegram-канал
Telegram-чат – @karazin_psyhelp (для запису на консультацію)
E-mail: psyhelp@karazin.ua

Щоб записатися на індивідуальну психологічну консультацію, потрібно написати повідомлення на вказані вище офіційні ресурси.

Наші фахівці

tavantseva

ТАВАНЦЕВА Світлана Володимирівна 
Практичний психолог
Фахівець з кризової екстреної психологічної допомоги. Фахівець з надання групової психологічної підтримки особистісного розвитку та подоланню наслідків травмуючих подій. Кандидатка на сертифікацію Моделі Стійкості Спільнот від Trauma Resource Institute USA.

borokh

БОРОХ Катерина Валеріївна  
Практичний психолог
Фахівець з кризової психологічної допомоги, надання групової психологічної підтримки особистісного розвитку і подоланню наслідків травмуючих подій та роботи з посттравматичним стресовим розладом. Кандидат у психотерапевти за методом «Символдрама».

tavantseva

КАТЕРУША Ганна Леонідівна
Практичний психолог
Фахівець з кризової психологічної допомоги, підтримка в подоланні наслідків травмуючих подій, а також посттравматичного стресового розладу. Підтримка членів сімей військовослужбовців/військовослужбовиць

 

Корисні посилання