Екскурсії

Готові відкрити для вас двері унікальності й науки. Оберіть свій маршрут у світ знань та пригод! Завітайте до нас і робіть власні відкриття!✨🌍🔬
Почніть вашу подорож 2 січня 2024 року. Реєстрацію на екскурсії вже розпочато

🌿 Ботанічний сад: Заснований у 1804 році, це справжній музей рослинного світу. Тут зібрано понад 8,000 видів рослин, зокрема 95 видів, які занесено до Червоної книги України та 15 видів, що увійшли до Європейського Червоного списку.

В оранжерейному комплексі ви відчуєте атмосферу тропічних лісів, вологих та сухих субтропіків, пустель і напівпустель. Тут представлено рослини з усіх куточків планети: Австралії та Нової Зеландії, Південно-Східної Азії, Африки, Середземномор’я, Центральної та Південної Америки, Японії та Китаю та багатьох інших місць, що чарівно відтворені серед унікальних експозицій. Готові зробити крок назустріч неповторним дивам природи?

Графік проведення екскурсій:
вівторок, середа, четвер о 9:00, 10:00, 11:00, 13:00, 14:00 за попередньою реєстрацією. 

🏛️ Музей археології: Запрошуємо вас на захопливу подорож у минуле. Оглядові та тематичні екскурсії познайомлять вас зі скарбами минулого, розкриють таємниці давніх цивілізацій. Пропонуємо вам різні види екскурсій:

🏛️ Оглядова Екскурсія: Поглиблене дослідження для різних вікових груп та інтересів. Ми розкриємо таємниці історії музею, представимо колекції та розповімо про створення постійних і тимчасових експозицій. Вам відкриються унікальні факти про давню історію нашого краю.

🏛️ Тематична Екскурсія «Давнє минуле Харківщини»: Дізнайтеся про життя на наших землях в різні епохи. Подорожуйте крізь час, розглядаючи рідкісні артефакти, прикраси, предмети культу, побуту та навіть стародавні ковзани, одяг давнього населення, озброєння воїнів та кінське спорядження різних епох. Серед унікальних колекцій – знахідки салтівської культури, що є перлиною Харківщини.
Особливо цікавими є колекції козацьких часів, що розкривають таємниці героїчні сторінки історії українського народу. 

🏛️ Додаткові освітні заходи: Поглибте свої знання про археологію разом з нами! Пропонуємо низку цікавих заходів. Детальніше за посиланням. Вирушайте в подорож у минуле разом з нами!

Відвідування музею без екскурсійного супроводу: з вівторка по суботу з 10:00 до 16:00.
Графік проведення екскурсій: середа, четвер і субота з 10:00 до 16:00 за попередньою реєстрацією.

🌌 Інститут астрономії: Відкриваємо свої двері для тих, хто мріє побачити небо з іншої перспективи. Сучасна обсерваторія миттєво захопить вашу уяву. Заснована ще в 1808 році, ця установа є вітчизняним лідером у вивченні Сонця, планет, супутників, астероїдів, комет і зірок. Цікаво, що імена каразінців мають понад 30 об'єктів Сонячної системи, зокрема астероїд під назвою «Харківунівер».

Під час екскурсії ви зможете дізнатися історію обсерваторії, оглянути її унікальні експонати. Тут зберігають колекції астрономічних інструментів, зокрема телескопи, які дозволяють спостерігати за сонячними та місячними затемненнями прямо в місті. Наблизьтеся до зірок та відкрийте таємниці космосу разом із Каразінським НДІ астрономії!
Графік проведення екскурсій: середа, четвер і субота з 10:00 до 16:00 за попередньою реєстрацією.

🏥 Симуляційний центр: Цікаво, як лікарі набувають вмінь у найсучаснішому симуляційному центрі України, який відповідає найвищим міжнародним стандартам?Ласкаво просимо у світ медичних технологій, де ви побачите реалістичні манекени та повністю обладнані кімнати, що відтворюють різні відділення клініки.

Тут кожен отримає можливість виконати складні медичні маніпуляції, відчути себе лікарем в операційній, а також познайомитися з віртуальною анатомією на сучасному 3D-анатомічному столі Anatomage. Записуйтесь на екскурсію та станьте частиною цього захопливого світу медицини!
Графік проведення екскурсій: у міру формування груп, за попередньою реєстрацією.

Куратор проєкту

Антон Воробйов
Телефон: +380 (50) 906-70-48

Корисні посилання