Академічна доброчесність

20180418-img_1613

Каразінський університет в освітньо-науковій діяльності приділяє значну увагу додержанню правил та норм академічної доброчесності. Адже академічна доброчесність сприяє дієвості системи освіти, що надає справжні знання та навички, а не лише документи про здобуття освіти.

Впровадження принципів академічної доброчесності означає, що в процесі навчання та дослідницької роботи студенти, викладачі та науковці мають послуговуватись, передусім, принципами чесної праці та навчання.

20180418-IMG_1588 З метою поширення практичних знань і навичок у впровадженні основних принципів академічної доброчесності в університеті проводяться семінари, майстер-класи, презентації, лекції тощо. Зокрема у поточному навчальному році пройшов триденний тренінг-марафон для студентів та викладачів університету, а також презентовано книгу «Академічна чесність як основа сталого розвитку університету».

DSC07879 Також окремим кроком на шляху формування нової академічної культури, що базуватиметься на довірі, чесності та прозорості, стало оприлюднення текстів дисертацій керівництва і працівників університету.

Окрім цього, університет виступає партнером Проєкту сприяння академічній доброчесності (SAIUP), що є невіддільною складовою нової академічної культури в українських вищих навчальних закладах та передумова для успішного розвитку суспільства.

Корисні посилання