Презентація проєкту «Компетентнісна допомога для України — Competence Aid For Ukraine (CAFU)»

28 березня 2024 року

28 березня 2024 року відбудеться презентація комплексного проєкту «Компетентнісна допомога для України — Competence Aid For Ukraine (CAFU)».

Консорціум партнерів проєкту CAFU складається з Folkuniversitetet, Уппсальський університет (Швеція), Sustainability InnoCenter Ekonomisk förening (Швеція), соціологічний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Цей проєкт фінансує Шведський інститут.

Мета проєкту CAFU — надати українській студентській та академічній молоді компетенції, які доповнюють їхнє навчання, а також створюють можливість цілісного впливу на післявоєнне відновлення України відповідно до стандартів Європейського Союзу і Цілей сталого розвитку ООН. 

Цільова група — студентська молодь закладів вищої освіти та закладів професійно-технічної освіти та молодь з-поміж науково-педагогічних працівниць(-ків) України. Супутня пропорція 80/20% створить унікальні можливості для студенток(-ів) і молодих викладачок(-ів) для порозуміння та співпраці.  

Для участі у проєкті CAFU потрібно володіти англійською мовою на достатньому для спілкування та розуміння освітнього матеріалу рівні (не нижче ніж B1/B2).

Термін реалізації проєкту: 1 лютого 2024 року – 28 лютого 2025 року.

План заходів:

  1. Відбір 200 учасниць та учасників шляхом мотиваційного опитування, забезпечення різноманітних ролей і географічного представництва. 70% будуть запрошені з Харківської області та 30% з інших регіонів України.
  2. Реалізація 4 паралельних онлайн-курсів по 8 семінарів кожен у період з квітня по червень 2024 року. Комфортний фізичний простір для безпечної цифрової участі в місті Харкові буде організовано Каразінським університетом.
  3. Відбір 30 випускниць(-ків) курсів, котрі здійснять однотижневий навчальний візит до Уппсали (Швеція) в жовтні 2024 року. Транспортні витрати, проживання та харчування під час візиту повністю забезпечуються проєктом CAFU.
  4. Створення довгострокової мережі з усіх 200 випускниць(-ків) проєкту CAFU для взаємної менторської підтримки та співпраці.
  5. Два місяці менторської підтримки для підготовки індивідуальних або групових ідей для реалізації дій, які вплинуть на громаду.
  6. Ідеатон для пітчингу подальших дій учасниць(-ків), під час якого буде надано 15 малих грантів у розмірі 10,000 шведських крон на ідею.
  7. Три місяці менторської підтримки для реалізації ідей, тестування або пілотування моделей і підходів з освіти CAFU в громадах учасниць(-ків).
  8. Фінальний онлайн-захід, на якому будуть висвітлені подальші дії випускниць(-ків) CAFU, обговорено внесок у реалізацію Національного плану відновлення України та поширено результати проєкту серед зацікавлених сторін та осіб, які ухвалюють рішення.

Початок заходу: о 14:00.

Захід проходитиме на платформі Zoom.

Посилання для реєстрації

Архів анонсів
Корисні посилання