Студентка університету Марта Фєдіна виборола золоту медаль на першому Кубку світу–2023 з артистичного плавання

17 березня 2023 року

Українські спортсмени продовжують доводити свою майстерність і ставати найкращими на міжнародній арені. Успішні виступи на світових змаганнях підтримують дух українців, стають справжнім приводом для гордості та доказом того, що попри обставини війни життя триває, і ніщо не може зупинити наш народ.

Цьогоріч вперше в історії у місті Маркемі (Канада) стартував Кубок світу з артистичного плавання серед жінок-одиночниць у технічній програмі.

Студентка соціологічного факультету Каразінського університету Марта Фєдіна виборола золоту медаль у технічному соло та здобула для української збірної першу нагороду Кубка світу. Найкраща синхроністка 2022 року в Європі виступила з програмою «Чарівна скрипка» та набрала 245.2917 балів.

Вітаємо Марту з блискучою перемогою! Зичимо сил і наснаги для нових спортивних звершень!

Текст: Маргарита Мороз