Привітання випускників університету від ректора, академіка Віля Бакірова

13 січня 2020 року

Дорогі випускники!

Маю високу честь і надзвичайну приємність від імені Каразінської університетської корпорації привітати вас зі знаменною подією — успішним завершенням навчання в університеті й здобуттям магістерських дипломів!

Позаду студентські роки, і як ви вже скоро зрозумієте — це найкращі роки вашого життя.

Ми щиро вдячні вам за те, що місцем свого професійного і духовного становлення ви обрали саме Каразінський університет, який за тиждень відзначатиме 215-ту річницю з того дня, як він відкрився і набрав перших студентів.

Всі ці 215 славетних років багато поколінь університетських професорів, студентів і випускників уславлювали університет видатними науковими відкриттями, духовними злетами, берегли та збагачували його гуманістичні традиції.

Ці 215 років належать також і кожному з вас, кожному, хто зараз у цьому залі, оскільки й він зробив свій посильний внесок у цю історію.

Ваш внесок, це наполегливе навчання, це плідна студентська наукова робота, активна участь у творчому культурному житті та спорті, студентське самоврядування, волонтерська робота і багато-багато справ та вчинків, які додалися до скарбниці здобутків університету за 215 років його існування.

І в тому, що Каразінський — це єдиний з українських університетів який входить до топ-500 кращих світових університетів — також і ваша чимала заслуга.

Що побажати вам у цей важливий день, у цю бентежну мить? Міцного здоров’я і великої творчої енергії! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не здаватися! Змінюватися у світі, що зараз дуже швидко змінюється, але бути вірними собі і своїм принципам!! Берегти зв’язки зі студентськими друзями, завжди допомагати один одному! Бути креативними, бути сильними, любити Україну і любити свою Альма Матер! І все буде добре.

Я обіймаю кожного з вас і передаю частинку тепла Альма Матер! Нехай це тепло зігріває вас впродовж довгого і щасливого життя! І як співається у всесвітньому студентському гімні:

Vivat, Academia!

Vivat, Professores!

Віват, випускники Каразінського університету!

останні Новини

Архів новин
Корисні посилання