Проєкт «Компетентнісна допомога для України — Competence Aid For Ukraine (CAFU)»: запрошуємо взяти участь

10 квітня 2024 року

Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих викладачів / науковців Каразінського долучитися до реалізації проєкту «Компетентнісна допомога для України — Competence Aid For Ukraine (CAFU)».

Проєкт реалізовують соціологічний факультет Каразінського і Лундський університет (Швеція) за підтримки та фінансування Шведського інституту.

Мета проєкту — надати українській студентській та академічній молоді компетенції, які доповнюють їхнє навчання, а також створюють можливість цілісного впливу на післявоєнне відновлення України відповідно до стандартів Європейського Союзу і Цілей сталого розвитку ООН. Для участі у проєкті CAFU вимагається володіння англійською мовою на достатньому для спілкування та розуміння освітнього матеріалу рівні (не нижче B1/B2).

Реєстраційна форма для участі в проєкті доступна за посиланням.

Подання заявок: до 10 квітня 2024 року.

Як відбуватиметься проєкт?

  1. Відбір 200 учасниць та учасників шляхом мотиваційного опитування, забезпечення різноманітних ролей і географічного представництва. 70 % будуть запрошені з Харківської області та 30 % з інших регіонів України.
  2. Реалізація 4 паралельних онлайн-курсів по 8 семінарів кожен у період з квітня до червня 2024 року. Додатково комфортний фізичний простір для безпечної цифрової участі в місті Харкові буде організовано Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна.
  3. Відбір 30 випускниць(-ків) курсів, котрі здійснять однотижневий навчальний візит до Упсали (Швеція) у жовтні 2024 року. Транспортні витрати, проживання та харчування під час візиту повністю забезпечуються проєктом CAFU.
  4. Створення довгострокової мережі з усіх 200 випускниць(-ків) проєкту CAFU для взаємної менторської підтримки та синергічної співпраці.
  5. Два місяці менторської підтримки для підготовки індивідуальних або групових ідей для реалізації дій, які вплинуть на громаду.
  6. Ідеатон для пітчингу подальших дій учасниць(-ків), під час якого буде надано 15 малих грантів у розмірі 10 000 шведських крон на ідею.
  7. Три місяці менторської підтримки для реалізації ідей, тестування або пілотування моделей і підходів з освіти CAFU в громадах учасниць(-ків).
  8. Гранд-фінальний онлайн-захід, на якому будуть висвітлені подальші дії випускниць(-ків) CAFU, обговорений внесок у реалізацію Національного плану відновлення України (2022) та поширені результати проєкту серед зацікавлених сторін та осіб, які приймають рішення.
Архів анонсів
Корисні посилання