Прес-служба

Контакти підрозділу:
Адреса:
61022, м. Харків, майдан Свободи 6, кiмната 704

Керівник прес-служби Центру зв’язків з громадськістю

Змій Лілія Миколаївна

Прес-служба — структурний підрозділ Центру зв’язків з громадськістю Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Діяльність служби спрямована на ефективне інформування та ознайомлення університетських, наукових, професійних, державних та інших кіл і широкої громадськості про славетну історію університету, його сучасність, освітні, наукові здобутки.

Служба організує свою поточну діяльність у взаємодії зі всіма факультетами та структурними підрозділами університету згідно з поточним і перспективними планами, завданнями, Статутом університету,наказами і розпорядженнями ректора. У своїй роботі Центр керується Законами України: «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», Указом Президента України «Про створення додаткових умов для реалізації конституційних прав громадян на інформацію, участь в управлінні державними справами», положенням Послання Президента України до Верховної Ради України «Європейський вибір. Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002–2011 роки».

Прес-служба оперативно інформує працівників і студентів університету про діяльність ректорату і структурних підрозділів університету, створює та підтримує контакти з регіональними та загальноукраїнськими засобами масової інформації, прес-службами органів державної влади, наукових установ, громадських організацій, забезпечує взаємодію університету та його представників з регіональним та національними ЗМІ, здійснює організацію діяльності журналістів на території університету. Також пріоритетним завданням служби є збір, систематизація та аналіз матеріалів преси, телебачення, радіомовлення, Інтернет-видань про університет для подальшого формування та координації інформаційного потоку стосовно діяльності ректорату та структурних підрозділів університету.

Для забезпечення оперативного інформування зовнішньої громадськості про життя та події в університеті служба сприяє висвітленню заходів за участю ректора, посадових осіб та гостей університету у засобах масової інформації.

Корисні посилання