Онлайн-зустріч каразінців з британським актором Гʼю Бонневіллем
Відомий британський актор Г’ю Бонневілль і його товариш, американський юрист Герб Хольц провели онлайн-лекцію для студентів Каразінського.
На початку зустрічі спільнота Каразінського університету тепло привітала запрошених лекторів і висловила слова подяки за їхню увагу до України, допомогу та підтримку українського народу під час війни.
Після початку повномасштабного вторгнення Гʼю Бонневілль брав участь у міжнародному проєкті Українського інституту «Листівки з України»: він озвучив історію зруйнованого та пошкодженого російськими окупантами Харкова. Герб Хольц особисто відвідував Україну під час війни: у квітні він привіз дві машини швидкої допомоги з двома тоннами медичного приладдя з Великої Британії в Україну.
Під час лекції Г’ю Бонневілль поділився зі студентами своїм життєвим досвідом, історіями, шляхом особистісного та кар’єрного становлення. Актор зауважив, що перед кожним відкрито безліч шляхів і можливостей, але лише від наших виборів щодня залежить те, де ми опинимося у результаті. Життєвий досвід навчив його, що необхідно прислухатися до порад оточення, але найважливіше — слідувати за своїм серцем, бажаннями та мріями.
Г’ю Бонневілль дізнався про руйнування Харкова, його історичних і культурних пам’яток, постійні бомбардування, влучання снаряда по майдану Свободи у самому центрі міста та надав цьому розголосу на весь світ. Йому почали закидати, аби він «не ліз не у свою справу та продовжував займатися акторською діяльністю». Але Г’ю Бонневілль знав про чоловіка, який відмовився від своєї попередньої кар’єри, бо прагнув змінити країну на краще. Він говорив про Президента України.
Актор зазначив, що народ Великої Британії разом з Україною, що голос кожного є важливим і що, попри всі обставини, необхідно йти за покликом свого серця.
Герб Хольц розповів про те, що прагнув допомогти українцям, про свої думки й почуття, про те, як йому вдалося привезти машини швидкої допомоги та медичне приладдя до Луцька, про відвідини Миколаєва минулого Різдва. Йому здавалося, що ця допомога не матиме значного впливу на перебіг страшної війни. Але коли він опинився в Луцьку та на власні очі побачив українців, їхню сміливість і незламність, то переконався, що будь-яка допомога має значення, що для українців це надзвичайно важливо.
Герб Хольц зазначив, що люди з усіх куточків Америки підтримують Україну, нашу боротьбу за свободу та незалежність, що подвиги українців вражають і надихають.
Також до онлайн-лекції доєдналася українська школярка Євгенія Шутко, яка після початку повномасштабної війни евакуювалася до Великої Британії. Її родина залучена до організації благодійних зборів у Великій Британії, кошти з яких вони перераховують на допомогу ЗСУ. Вона поділилася своїм досвідом адаптації до нових реалій життя, розповіла про допомогу та солідарність британців, про те, як спільнота українців у Великій Британії об’єдналася заради підтримки України.
Наприкінці лекції студенти мали можливість поставити питання лекторам. Також Г’ю Бонневілль і Герб Хольц поділилися тим, які місця України планують відвідати після нашої Перемоги.
Спільнота Каразінського університету щиро вдячна за таку потужну підтримку та велику увагу до України, за цю теплу зустріч, яка надихає та мотивує рухатися лише вперед до нашої Перемоги!