Онлайн-семінар з обговорення результатів реалізації проєкту «Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я»
28 серпня відбувся віртуальний семінар для представників НГО у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я і місцевих установ, що з ними співпрацюють, для отримання зворотного зв’язку щодо повноти, зовнішнього вигляду та розуміння відеороликів, розроблених у межах проєкту «Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я».
Ініціатива реалізована співробітниками Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва.
Під час заходу менеджерка проєкту Юлія Квітка виступила з вітальним словом, розповіла детальніше про семінар і сам проєкт. Радник проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» Олексій Лиска привітав учасників і наголосив на значущості та практичних результатах проєкту.
Експерти проєкту презентували короткі анімаційні відео, розроблені в межах їхнього модуля. Це, зокрема, доцентка кафедри управління та адміністрування ННІ «Каразінська школа бізнесу» Олена Пархоменко, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Каразінського університету Віктор Савченко, доцентка кафедри міжнародних економічних відносин ХНЕУ імені Семена Кузнеця Олена Ярмош, директор ННІ «Каразінська школа бізнесу» Сергій Беренда, доцентка кафедри управління та адміністрування ННІ «Каразінська школа бізнесу» Юлія Прус, керівник відділу зв’язків з громадськістю та міжнародного співробітництва Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Максим Фоломєєв та директорка Харківського обласного центру соціальних служб Олена Хватинець.
Також відбулося обговорення розроблених матеріалів, під час якого учасники семінару, представники громадських організацій різних міст України надали свій відгук, подальші рекомендації, зазначили про актуальність даної тематики та потреби щодо її розвитку.
Вдячні всім учасникам за продуктивну роботу та працюємо далі! Нагадуємо, що з матеріалами можна ознайомитися на ютуб-каналі та фейсбук-сторінці.