Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку педагогіки та освіти в умовах цифрових трансформацій» (ByteEd 2024)
У Каразінському університеті докладають значних зусиль для розвитку педагогіки й освіти, впровадження інноваційних підходів і технологій у навчальний процес. В умовах цифрових трансформацій академічна діяльність університету сприяє формуванню сучасних методик навчання та підготовці кваліфікованих фахівців, готових до викликів сьогодення.
17–19 квітня навчально-науковий інститут міжнародної освіти ініціював та виступив основним організатором І Міжнародної науково-практичної конференції «Тенденції розвитку педагогіки та освіти в умовах цифрових трансформацій» (ByteEd 2024). У конференції взяли участь близько 300 учасників з 12 країн світу: України, Великої Британії, Франції, Ірландії, Польщі, Словаччини, Болгарії, Туреччини, Латвійської Республіки, Ізраїлю, Казахстану, КНР.
На початку пленарного засідання учасників привітали проректор Каразінського університету Антон Пантелеймонов і ректор Ізмаїльського державного гуманітарного університету Ярослав Кічук. З доповідями виступили видатні науковці й освітяни, зокрема Йозеф Затько (Словацька республіка), Пітер Плавчан (Словацька Республіка), Марина Гриньова, Олена Караман, Наталія Арістова, Лілія Гриневич, Джейд Макглін (Велика Британія; Вашингтон, США), Марія Крістіані (Франція), а також багато інших вітчизняних та закордонних учених.
Протягом засідання лунали доповіді про місію сучасного педагога в українському суспільстві, особливості підвищення кваліфікації викладачів та організації освітньої діяльності закордонних закладів освіти, напрями педагогічних досліджень і цифрову трансформацію освіти тощо.
18 квітня проводилися секційне засідання та авторський тренінг «Профілактика емоційного вигорання: весняний антистрес» психолога Інни Осадченко. 19 квітня було організоване секційне засідання та конкурс стендових доповідей аспірантів.
Вдячні організаторам конференції, українським і закордонним колегам за участь і спільні пошуки відповідей, які сприятимуть розвитку та трансформації педагогіки й освіти в умовах цифровізації!