Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку бізнесу, фінансово-кредитних та облікових систем»: підсумки
Попри війну та обстріли в Харкові продовжується наукове життя! 17 травня українські та закордонні науковці взяли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку бізнесу, фінансово-кредитних та облікових систем», яку до Дня науки провів ННІ «Каразінський банківський інститут».
До Збірника тез конференції увійшли понад 100 робіт вчених з більш ніж 30 закладів вищої освіти, наукових інститутів та організацій різних куточків України.
Метою конференції було обговорення наукових і практичних проблем бізнесу, фінансово-кредитних та облікових систем. Тож науковці в дружній атмосфері дискутували щодо:
- проблем переходу від фіатних грошей до цифрової валюти центрального банку;
- прогнозування економічних показників за допомогою штучного інтелекту;
- екологізація фінансової системи як сучасної парадигми сталого розвитку;
- моніторингу ефективності управління механізмом економічної безпеки суб’єктів господарювання;
- системи управління ризиками при аналізі стратегій побудови персонального інвестиційного портфеля в умовах невизначеності;
- використання методів data mining для підбору судна при оптимізації в логістичних та транспортних системах;
- диджиталізації країни та її впливу на економічний розвиток.
На початку конференції учасників привітали проректор Каразінського університету Борис Самородов; директор ННІ «Каразінський банківський інститут» Анна Чхеайло; голова Харківського територіального відділення, член Ради Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України, директор Інституту обліку і фінансів НААН Станіслав Василішин; директор Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти Людмила Горохова. Також наукову спільноту привітала науковий співробітник Міжнародного офісу Університету прикладних наук Нижнього Рейну в Німеччині Вікторія Кох.
На конференції з доповідями виступили науковці не тільки України, а й різних установ світу: професор Балтійської міжнародної академії Юрійс Балтгайліс, професор кафедри фінансів Гданської Політехніки Олександр Мельниченко, старший науковий співробітник Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України Наталія Трушкіна, професор кафедри банківського бізнесу та фінансових технологій ННІ «Каразінський банківський інститут» Каріна Утенкова, аспірант економічного факультету Каразінського університету Сергій Мікулов, доцент кафедри інформаційних технологій та математичного моделювання ННІ «Каразінський банківський інститут» Ганна Макарова, професор кафедри менеджменту, бізнесу та професійних комунікацій ННІ «Каразінський банківський інститут» Віталіна Бабенко.
Каразінський продовжує працювати й організовувати заходи всупереч будь-яким умовам, адже науку неможливо зупинити!