Каразінці успішно виступили на змаганнях зі стрільби з лука

3 червня 2024 року
Спорт

Представники Каразінського університету успішно виступили на змаганнях ХІХ літньої Універсіади України, які тривали з 30 травня до 2 червня 2024 року у Львові.

Вікторія Степаненко (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу) виборола 2 золоті (індивідуальні та командні змагання) та одну срібну медаль (змішані команди). Микита Дюняшев (юридичний факультет) став срібним призером у змаганнях змішаних команд та посів 7 місце в індивідуальному турнірі.

У командних змаганнях серед чоловіків Микита Дюняшев та Дмитро Шабанов (економічний факультет) посіли 4 місце, зупинившись у кроці від п'єдесталу пошани.

Вітаємо спортсменів та їхнього тренера, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Віктора Галазюка! Бажаємо успіху та чекаємо на нові перемоги.