
Доцент історичного факультету Євген Захарченко став учасником літньої програми «Нові перспективи вивчення та викладання Голокосту в Україні та Румунії»
7–11 липня 2025 року доцент кафедри історії України історичного факультету Євген Захарченко взяв участь у літній програмі «Нові перспективи вивчення та викладання Голокосту в Україні та Румунії», організованій Меморіальним музеєм Голокосту США спільно з Університетом Олександру Іоана Кузи в Ясах та Національним інститутом дослідження Голокосту в Румунії Елі Візель.
Програма охоплювала лекції від провідних дослідників Голокосту зі США та Румунії, а також презентації й обговорення дослідницьких проєктів і викладацьких курсів учасників з України.
Євген Захарченко виступив із презентацією українсько-польського проєкту «"Я пережив нацистів, я переживу рашистів": Друга світова війна та Голокост в українському дискурсі російсько-української війни» (проєкт реалізується у співпраці з Др. Павелом Добросельським, Інститут культури польської, Варшавський університет, за підтримки програми «Для України!» Фундації науки польської).