Безплатне онлайн-стажування від Європейського університету Віадріна для викладачів і науковців Каразінського: тренінги розпочинаються 15 квітня

Класна можливість для викладачів та науковців Каразінського університету пройти безплатне онлайн-стажування від Європейського університету Віадріна (Німеччина) українською мовою!
Сертифікат "Online Future Teaching Skills" підтверджує кваліфікацію з дидактичної та цифрової компетентностей у вищій освіті, отриману після проходження двох модулів сертифікатної програми.
Програма охоплює навички викладання, чутливі до травм, життєво важливі для українських студентів із травматичним минулим, якими часто нехтують у стратегіях викладання. Крім того, вона заохочує викладачів використовувати штучний інтелект і цифрові ресурси, надаючи їм можливість підвищувати якість викладання за допомогою інноваційних технологій.
Щоб отримати сертифікат, учасники повинні відвідати 18 занять (1 заняття = 45 хвилин) та виконати два практичних завдання, одне з яких спрямоване на здобувачів освіти, інше на викладачів-колег.
Програма складається з двох частин:
Модуль 1 — теоретична частина
Учасники досліджуватимуть ключові питання викладання та навчання. Сертифіката програма включає розвиток травмочутливих компетенцій у навчанні. Програма сприяє інтеграції інструментів ШІ та цифрових ресурсів у навчання для підвищення якості освіти. Це має на меті надати освітянам можливість використовувати інноваційні технології для ефективнішої та результативної передачі знань. Програма також включає вебінари з академічної роботи та письма, що охоплюють такі теми, як наукове письмо, підготовка наукових робіт і захист академічних проєктів.
Учасникам пропонують майстер-класи за такими темами:
- Генеративний ШІ в освіті: інновації, виклики та перспективи майбутнього;
- Революція EdTech: цифрові інструменти формують високоякісне майбутнє освіти;
- Трансформація навчання за допомогою медіаінструментів: нові горизонти для освіти;
- Трансформація освіти за допомогою віртуальної реальності та доповненої реальності: переваги, застосування та майбутній потенціал;
- Характеристика виховання в травмованому суспільстві;
- Навчальна робота у воєнний та післявоєнний періоди;
- Інструменти та практики посттравматичного самовідновлення.
Модуль 2 — практична частина
Друга частина передбачає ваші власні внески. Разом із досвідом українських освітян ми прагнемо розвивати навчальну онлайн-лабораторію Viadrina. Ця платформа надає користувачам безплатні матеріали з метою покращення викладання та навчання.
Ваше завдання — створити контент для Viadrina Online Lab. Як викладачі, ви повинні створити два внески (контент) для онлайн-лабораторії Viadrina, спираючись на ваші знання та досвід і базуючись на наукових джерелах: один для ваших колег-викладачів і один для здобувачів освіти.
Інше завдання полягає в тому, щоб включити свої роздуми — це має бути не підсумок семінару, а радше ваші особисті думки щодо теми та ваші ключові результати навчання. Ці роздуми слід писати після кожного семінару, який ви відвідали, і надсилати як єдиний PDF-файл після всіх семінарів, щоб отримати сертифікат.
Обов’язкова попередня реєстрація доступна за посиланням.
Тренінги розпочинаються вже 15 квітня! Ви можете також просто відвідати будь-які семінари без отримання сертифікату.
Зверніть увагу: дати семінару можна знайти в реєстраційній формі. Просимо зареєструватися на семінар не пізніше ніж за день до його проведення.