Панельна дискусія «Роль вчительської професії у розвитку суспільства»: запрошуємо взяти участь
13 вересня запрошуємо всіх охочих на панельну дискусію «Роль вчительської професії у розвитку суспільства (у контексті даних міжнародного огляду "Education at a Glance 2024")».
Подію організовує Академія вчительства Каразінського університету у партнерстві з ГО «ЕдКемп Україна» та International Inclusion Foundation.
Тривалість заходу: з 10:00 до 11:30.
Трансляція буде доступна за посиланням.
Модеруватиме дискусію проректорка Каразінського університету, міністерка освіти і науки (2016–2019 роки) Лілія Гриневич.
У дискусії братимуть участь:
- Андреас Шляйхер, директор Директорату освіти та навичок Організації економічного співробітництва та розвитку, засновник і куратор Програми міжнародного порівняльного оцінювання учнів PISA;
- Сергій Колебошин, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;
- Тетяна Кагановська, ректорка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;
- Олена Масалітіна, віцеголова Ради ГО «ЕдКемп Україна»;
- Марина Крісов, очільниця міжнародної ГО "International Inclusion Foundation";
- Олександр Думишинець, учитель інформатики, півфіналіст Global Teacher Prize 2024.
Панельна дискусія буде присвячена ролі вчительської професії у суспільстві.
У межах зустрічі Андреас Шляйхер представить свою презентацію, що включатиме результати дослідження "Education at a Glance 2024" («Погляд на освіту»). Це дослідження є авторитетним джерелом інформації про стан освіти у всьому світі.
Цьогорічний звіт зосереджується на питаннях рівності в освіті та включає дані про охоплення освітою, результати на ринку праці та умови праці вчительства.
Презентація продовжиться дискусією за участі експертного кола з оглядом українського контексту.
Тож запрошуємо долучитися онлайн усіх зацікавлених, передусім студентство-майбутніх педагогів, викладачів/-ок, а також учительство, батьківство, представниць і представників громад та громадських організацій, які зацікавлені тематикою розвитку освіти.