Випускниця Каразінського університету очолила Молодіжний конгрес Харківщини

26 червня 2026 року

На Харківщині створено Регіональний молодіжний Конгрес. Його очолила випускниця Каразінського Марія Белла Бейгель. Саме вона отримала найбільшу підтримку під час голосування за посаду голови Конгресу.

Представницький орган, покликаний забезпечити активну участь молоді у формуванні та реалізації регіональної молодіжної політики.

Установче засідання пройшло за участю начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова. До зустрічі в онлайн-форматі долучився заступник Керівника Офісу Президента України Віктор Микита, а також народні депутати, голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, представники Міністерства молоді та спорту України й понад 50 делегатів із громад області.

Під час заходу також було сформовано керівний склад Конгресу, окрім голови, було обрано заступників, секретаря та десятьох делегатів, які представлятимуть Харківщину на національному рівні.

Марія Белла Бейгель подякувала молоді Харківщини за довіру та наголосила на важливості співпраці між молоддю й органами влади.

«Жодного рішення для молоді без участі молоді. Конгрес має стати майданчиком, де молоді люди зможуть озвучувати свої потреби, пропонувати рішення та брати участь у розвитку громад і регіону», — підкреслила вона.

Голова Молодіжного конгресу Харківщини також окреслила пріоритетні напрями майбутньої роботи. Серед них — підтримка психоемоційного здоров’я молоді в умовах війни та сприяння її професійному самовизначенню. Вона також відзначила важливу роль Каразінського університету у підтримці та розвитку молоді.

До складу Молодіжного конгресу увійшли представники різних громад Харківської області, що дозволить враховувати широкий спектр потреб і запитів молоді регіону. Учасники Конгресу вже розпочинають роботу над формуванням пропозицій та ініціатив, які сприятимуть розвитку молодіжного середовища Харківщини.

останні Новини

Архів новин
Корисні посилання