Студенти факультету математики і інформатики побували в представництві міжнародної консалтингової компанії CGI (CGI Group, Inc.)

22 травня 2026 року

6 травня 2026 року студенти факультету математики і інформатики побували в представництві міжнародної консалтингової компанії в галузі IT та бізнес-процесів CGI (CGI Group, Inc.) у Мюнхені (Німеччина). 

Це вже четвертий раз, коли студентам Каразінського надають можливість не лише послухати виступи на цікаві та корисні для них теми, а й взяти участь у майстер-класі.

Зустрічі організовує співробітник компанії Анна Райз.

У межах візиту студенти дізналися більше про саму компанію — компанію, яка має 400 локацій у 40 країнах світу та надзвичайно різноманітну сферу діяльності. 

Клієнтами CGI є великі організації, яким компанія допомагає перетворювати вимоги на перспективні рішення та реалізовувати проєкти, що приносять відчутну користь і створюють реальну додану вартість.

Мінтра Поллінгер з відділу роботи з персоналом розповіла, як можна потрапити до компанії — як на роботу, так і на практику. Вона також пояснила можливі кар’єрні шляхи для різних спеціальностей.

Дуже цікаву доповідь про штучний інтелект представили Періца Драгун та Пʼєр Сушасех.

Потім двоє співробітників з України поділилися власним кар’єрним шляхом у компанії. 

Також студенти взяли участь у майстер-класі за курсом Design Thinking, де змогли спробувати себе в різних ролях і проявити креативність та творчість.

Вдячні компанії та її співробітникам за співпрацю, за допомогу та той імпульс до навчання, який ще більше мотивує й підтверджує правильність вибору професії.

останні Новини

Архів новин
Корисні посилання