Результати каразінців на чемпіонаті України зі стрільби з лука

21 вересня 2022 року

15–19 вересня 2022 року в Чернівцях пройшов чемпіонат України зі стрільби з лука.

За нагороди головного змагання року в чотирьох категоріях боролись 170 спортсменів з 10 областей України, серед яких були й четверо представників Каразінського університету.

Срібну нагороду особистого заліку (блочний лук) виборола старша викладачка кафедри фізичного виховання та спорту Вікторія Коваль. У змаганнях змішаних команд Вікторія Коваль та Віктор Галазюк посіли третє місце.

Бронзову нагороду у складі чоловічої команди Харківської області (олімпійський лук) отримав випускник навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики Микита Кравчук.

Студент юридичного факультету Микита Дюняшев посів 9-те місце серед команд та 17-те — особисто.

На жаль, Каразінський університет представляли лише ті спортсмени, які мали можливість тренуватися в інших областях та країнах. Натомість наші студенти готуються до змагань різного рівня в Англії, Німеччині, Словаччині та Фінляндії.

Вітаємо каразінців і зичимо подальших перемог у спортивних, наукових, навчальних подіях! Дякуємо ЗСУ за героїчний опір загарбникам!