Надійшла допомога для збереження музейних, архівних та бібліотечних фондів

15 серпня 2022 року
Культура

10 серпня 2022 року до Харкова прибув гуманітарний вантаж, призначений для понад 20 музеїв, архівів та бібліотек міста й області, зокрема й профільних підрозділів Каразінського університету. Допомога на загальну суму майже 3 000 000 гривень надійшла від Міністерства культури Польщі та Польського центру допомоги культури в Україні.

Номенклатура надісланих матеріалів і техніки була сформована відповідно до запитів, наданих директорами музейних, архівних та бібліотечних установ і підрозділів.

Від імені закладів культури Харкова й області подяку польським друзям і колегам висловив голова Асоціації вузівських музеїв міста Харкова, завідувач кафедри історіографії, джерелознавства та археології Сергій Посохов.

Акція стала можливою завдяки спільній роботі Харківської міської ради (зокрема начальника відділу топоніміки, випускника історичного факультету Каразінського університету Романа Кравченка) і Каразінського університету.

Зокрема, до координації проєкту долучилися директор університетського центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька Сергій Куделко і заступник директора цього центру Ольга Вовк.

Злагоджена робота університетської адміністративно-господарчої служби на чолі з проректором Василем Блиндюком, автотранспортного підрозділу (начальник Віктор Клименко) та інших дала змогу оперативно розвантажити й розподілити цінну допомогу між отримувачами.

останні Новини

Архів новин
Корисні посилання