Каразінські лучники вдало виступили на Універсіаді України–2023

7 червня 2023 року

Протягом 2831 травня 2023 року у Львові кращі лучники закладів вищої освіти виборювали медалі Універсіади України2023.

Успішно виступили на цих змаганнях і представники Каразінського університету.

Випускниця соціологічного факультету Віра Охотська (блочний лук) стала чемпіонкою в турнірі змішаних команд, а в особистих змаганнях посіла друге місце.

У стрільбі з класичного лука студент юридичного факультету Микита Дюняшев став срібним призером серед змішаних команд, а у змаганнях чоловічих команд разом з випускником навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики Микитою Кравчуком піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Студентка факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Вікторія Степаненко посіла четверте місце в турнірі жіночих команд, а також вперше виконала норматив «Кандидат у майстри спорту України».

Вітаємо наших лучників та їхніх тренерів, старших викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Віктора Галазюка та Вікторію Коваль, з успішним виступом!

Текст: Володимир Темченко