Успіхи каразінців на Всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука «Київські вогні»

2 січня 2023 року
Спорт

24–25 грудня 2022 року відбувся XIV Всеукраїнський турнір зі стрільби з лука «Київські вогні». У межах змагання каразінські лучники показали відмінні результати.

Зокрема, перемогу в турнірі здобув цьогорічний випускник навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики Микита Кравчук, срібним призером став студент юридичного факультету Микита Дюняшев.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів, старших викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Віктора Галазюка та Вікторію Коваль. Чекаємо на нові досягнення вже в січні на чемпіонаті України зі стрільби з лука у приміщенні та на першості сильніших лучників!

Текст: Валерія Харченко