Студентська спартакіада університету: результати змагань з волейболу серед жіночих команд

18 листопада 2021 року
Спорт

Протягом 8–18 листопада у спортивній залі головного корпусу університету проходили змагання з волейболу серед жіночих команд за програмою 72-ї Студентської спартакіади університету.

У турнірі змагались 7 команд, до складу яких входили студенти 14 факультетів та навчально-наукових інститутів.

Перше місце виборола команда факультету математики і інформатики, у складі якої виступали Анастасія Коротка, Марія Шавлак, Марина Дінабурська, Ангеліна Юрченко, Анастасія Алексєєва, Марія Кіяшко та Вероніка Недовєсова.

Другими стали студентки факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, третіми — соціологічного факультету. Команди нагороджені грамотами відповідних ступенів, а переможці — чемпіонським кубком.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо подальших успіхів у навчанні та спорті!

Текст: Валерія Харченко