Результати змагань зі стрільби з лука «Першість Каразінського університету»

23 березня 2021 року
Спорт

15–19 березня 2021 року у тирі навчально-спортивного комплексу «Каразінський» відбулися змагання зі стрільби з лука, у яких взяли участь 15 студентів із 8 факультетів та навчально-наукових інститутів.

В індивідуальній першості перемогли Тетяна Чібіцева (економічний факультет) та Микита Кравчук (навчально-науковий інститут комп’ютерної фізики та енергетики), срібні нагороди вибороли Катерина Павлюк (медичний факультет) та Дмитро Варич (філософський факультет), бронзові — Вікторія Степаненко (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу) та Тимур Титаренко (факультет комп’ютерних наук).

У командних змаганнях чемпіонами стали Вікторія Степаненко і Дмитро Варич, друге місце — у Тимура Титаренка та Андрія Шевченка (факультету комп’ютерних наук), на третьому місці — Микита Кравчук та Іван Толокнєєв (факультет комп’ютерних наук).

Вітаємо переможців та призерів, дякуємо головній суддівській колегії — старшим викладачам кафедри фізичного виховання та спорту майстрам спорту України міжнародного класу Вікторії Коваль та Віктору Галазюку.

Текст: Валерія Харченко