Каразінці вдало виступили на чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів

19 січня 2022 року
Спорт

Протягом 10–13 січня 2022 року в Сумах відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, у яких взяли участь майже 200 лучників з 11 регіонів країни.

Медалі на чемпіонаті були розіграні в категорії класичний лук в особистих та командних змаганнях.

Харківські лучники, серед яких були й представники Каразінського університету, здобули нагороди в командних змаганнях.

Цьогорічний випускник магістратури навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики Микита Кравчук у складі команди успішно дійшов до фіналу чоловічих командних баталій, де спортсмени поступилися з рахунком 3:5 команді Сумської області.

В особистих змаганнях Микита Кравчук у кваліфікаційних змаганнях показав сьомий результат, а в олімпійському раунді вибув на стадії 1/8 фіналу. Студентка факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Вікторія Степаненко не подолала бар’єр кваліфікації.

Серед юніорів студент юридичного факультету Микита Дюняшев виграв кваліфікаційні змагання, але в олімпійському раунді програв також на стадії 1/8 фіналу.

Студентка навчально-наукового інституту «Каразінська школа бізнесу» Марія Темченко у кваліфікації була 31-ю, а в олімпійському раунді вибула зі змагань на стадії 1/16 фіналу.

У командних змаганнях першокурсники Каразінського університету посіли 5-те місце.

За результатами змагань Микиту Дюняшева внесено до складу юніорської збірної команди України, яка незабаром розпочне підготовку до чемпіонату Європи.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів, старших викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Віктора Галазюка та Вікторію Коваль!

Текст: Валерія Харченко