Каразінці успішно виступили на чемпіонаті Харківської області зі стрільби з лука

10 січня 2022 року
Спорт

3–4 січня 2022 року відбувся чемпіонат Харківської області зі стрільби з лука, на якому успішно виступили представники Каразінського університету.

Студент магістратури навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики Микита Кравчук виборов перше місце, а студентка факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Вікторія Степаненко стала срібним призером.

У змаганнях серед юніорів Микита Дюняшев (юридичний факультет) став переможцем змагань, а Марія Темченко (навчально-науковий інститут «Каразінська школа бізнесу») стала бронзовою призеркою.

Завдяки успішним виступам каразінські спортсмени будуть змагатися на чемпіонаті України, який відбудеться 11–13 січня в Сумах.

Вітаємо наших лучників та їхніх тренерів, старших викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Віктора Галазюка та Вікторію Коваль. Бажаємо успіхів у навчанні та чекаємо на нові перемоги!

Текст: Валерія Харченко