Каразінський спортивний: результати змагань з баскетболу, волейболу та стрільби з лука

19 жовтня 2021 року

Баскетбол

У другому турі чемпіонату України серед команд першої ліги сезону 2021/2022 баскетбольна команда «Харківські Соколи‒Універбаскет» двічі поступилася баскетбольній команді «Політехнік» (Харків) з рахунком 71:101 та 61:102. Після двох турнірів баскетболісти Каразінського посідають третє місце в дивізіоні «Слобожанщина».

Наступна гра відбудеться 22 жовтня о 18:15 на навчально-спортивному комплексі «Каразінський». У першому колі Кубку України «Харківські Соколи‒Універбаскет» прийматимуть команду Національного університету фізичного виховання та спорту з Києва.

Волейбол

11 та 12 жовтня 2021 року в Каразінському університеті проходив турнір з волейболу у форматі 4 × 4 в межах серії змагань «Першість Каразінського університету» серед першокурсників, у яких взяли участь по 6 чоловічих та жіночих команд.

У змаганнях жіночих команд перемогли студентки Софія Григор‘єва, Вікторія Клейменова, Юлія Соколова (навчально-науковий інститут «Каразінський банківський інститут») та студентка Ангеліна Логвінова (філологічний факультет), срібні медалі вибороли Валерія Іменнікова, Евеліна Сухомлін, Христина Гречана, Анна-Марія Гагалинська та Яна Котлярова (економічний факультет), бронзові ― студентки Дар‘я Мужицька та Ольга Курило (соціологічний факультет) та Анастасія Коротка та Марія Шавлак (факультет математики і інформатики).

Серед чоловічих команд перше місце виборола збірна у складі студентів Вадима Віторта та Даниїла Переінакшити (факультет математики і інформатики), Романа Каплуновського та Іллі Баринова (факультет комп’ютерних наук), а також Івана Федорова (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу). На другому місці команда економічного факультету: Микита Поночовний, Микита Дубяга, Іван Вагін, Богдан Лукін та Ілля Банзюк, а на третьому місці ― команда студентів навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут»: Владислав Літвінчук, Кирило Домніч, Максим Бабак, Роман Сорока та студент факультету іноземних мов Борис Гороховський.

Стрільба з лука

12 жовтня 2021 року в тирі навчально-спортивного комплексу «Каразінський» відбувся Кубок чемпіонки світу Олени Борисенко зі стрільби з лука. У змаганнях взяли участь лучники-початківці, студенти 1 та 2 курсів, які за цей час встигли опанувати стрільбу на дистанції 10 метрів.

За результатами змагань серед студентів з 10 факультетів визначено найсильніших лучників в індивідуальній першості серед юнаків та дівчат. Чемпіонами турніру стали студенти Владислав Бабенко (факультет математики і інформатики) та Марія Власенко (соціологічний факультет), срібні нагороди вибороли Максим Єфімчик (факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем) та Дар’я Бондаренко (факультет іноземних мов), бронзові ― Віталій Кабачок (історичний факультет) та Ірина Плотникова (хімічний факультет).

Вітаємо учасників змагань та бажаємо подальших успіхів і наснаги!

Текст: Маргарита Мороз