До уваги студентів! Розпочинається вибір міжфакультетських дисциплін

11 грудня 2020 року
Освіта

Студенти, які здобувають вищу освіту на бакалаврському рівні, у третьому, четвертому, п’ятому та шостому семестрах обирають для вивчення по одній міжфакультетській вибірковій дисципліні в семестр.

Обсяг міжфакультетської вибіркової дисципліни становить три кредити (90 годин), підсумковий семестровий контроль проводиться у формі заліку.

Організація проведення вибору міжфакультетських дисциплін передбачає три етапи.

З 7 грудня 2020 року — ознайомлення студентів із переліком міжфакультетських дисциплін та матеріалами, що їх презентують. 

14–16 грудня 2020 року — вибір дисциплін із запропонованого переліку шляхом безпосереднього анкетування студентів 2 та 3 курсів (за допомогою сервісу “Google Forms”). В анкеті студентам необхідно вказати три дисципліни у порядку їхньої привабливості для себе. Обирати можна з 00:00 14 грудня 2020 року.

До 25 січня 2021 року — підбиття підсумків анкетування та оприлюднення результатів вибору міжфакультетських дисциплін на офіційному сайті університету.

Студент, який не скористався своїм правом вибору, буде записаний на вивчення тих дисциплін, які потрібні для оптимізації навчальних груп.

Текст: Валерія Харченко

останні Новини

Архів новин
Корисні посилання