До уваги абітурієнтів! Розпочато подання електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти на бакалаврат

19 липня 2023 року
Освіта

 

19 липня 2023 року розпочинається подання електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти на бакалаврат. Воно триватиме до 18:00 31 липня 2023 року.

Вступники можуть подати до 5 заяв на місця державного та/або регіонального замовлення та до 20 заяв за всіма джерелами фінансування. 

Також вступникам на місця державного або регіонального замовлення потрібно не забути вказати пріоритетність поданої заяви. При цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність, зазначену пріоритетність заяв не можна потім змінити. 

Якщо вас буде рекомендовано на бюджет за якимось пріоритетом, то тільки за цією освітньою пропозицією ви зможете навчатися на бюджеті, щодо контракту таких обмежень немає.  

Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих на бюджет здійснюються не пізніше 5 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації на місця державного замовлення, повинні подати оригінали документів до приймальної комісії факультету/інституту особисто або онлайн до 18:00 8 серпня.

Зарахування вступників за бюджет проводиться не пізніше 10 серпня. 

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для абітурієнтів, які вступають на контракт, здійснюється 10 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, мають подати оригінали документів до приймальної комісії факультету/інституту особисто або онлайн до 14 серпня (включно).

Зарахування вступників на контракт проводиться не пізніше 21 серпня.

останні Новини

Архів новин
Корисні посилання