День знань: університет вітає

1 вересня 2020 року
Освіта

Традиційно 1 вересня в Україні відзначають День знань та початок нового навчального року.

Новий навчальний рік — особлива подія в житті кожного, чия доля пов’язана з освітньою діяльністю. Це день школярів, студентів, вчителів та викладачів. День тих, хто навчає та навчається. Тих, хто вже обрав заняття свого життя і хто перебуває на шляху до цього.

Саме тому сьогоднішній день такий важливий. Він є уособленням цінності знань та важливості освіти в сучасному світі. І мова не про академічні звання, оцінки та результати іспитів, хоча це все також має велике значення. Однак, освітній процес — це, в першу чергу, про людські відносини та пошук свого місця у житті. У школі, коледжі або університеті нам зустрічаються люди, які надихають нас на зміни, нові захоплення, подорожі, вони дарують найрізноманітніші яскраві враження. Завдяки шкільним та студентським рокам ми зростаємо не лише як професіонали, але й як особистості.

Для Каразінського університету це вже 216-й навчальний рік. І цього разу, у зв’язку з карантинними обмеженнями, початок нового навчального року не супроводжується звичними для нас заходами та святкуваннями. Але це зовсім не привід засмучуватися, адже ми живемо у змінному, динамічному світі. Вітаємо каразінську освітню родину з початком нового навчального року! Бажаємо витримки, натхнення, видатних академічних та життєвих звершень!

Текст: Ольга Левко
Фото: Вікторія Якименко

останні Новини

Архів новин
Корисні посилання