Партнери проєкту CAFU Sustainability InnoCenter запрошують дослідників до участі в нових програмах

7 червня 2024 року

Отримайте можливість працювати з однодумцями, створювати рішення для деяких кліматичних викликів Європи та виграти 5 000 євро та послуги вартістю 30 000 євро.

Наші партнери пропонують 2 програми: GAEA — Зелені альтернативи для європейської автономії, яка зосереджена на зеленому підприємництві, та EU Sparks for Climate!

GAEA — це програма відкритих інновацій, розроблена для творчих особистостей, які прагнуть розвинути або вдосконалити інноваційну концепцію до стартапу.

Ця комплексна програма розпочнеться вже влітку.

Подання заявок: до 7 червня.

Проєкт узгоджений із Зеленим курсом ЄС і має на меті через цілісне підприємницьке середовище сприяти інноваціям у таких ключових сферах: відновлювана енергетика, сталий розвиток міст, дизайн продуктів та послуг для циркулярної економіки, ресурсоефективність та багато інших.

Учасники отримують наступні переваги:

  • цифровий сертифікат від провідної європейської ініціативи зелених інновацій;
  • доступ до тренінгів Boot Camp, матеріалів та інструментів для розвитку стартапів, а також необхідних підприємницьких ресурсів для розбудови потенціалу для створення стартапів;
  • спілкування з лідерами галузі, успішними підприємцями та іноземними студентами;
  • можливість перемогти на регіональному етапі та взяти участь у фінальному та міжрегіональному змаганні з інновацій разом із 40 командами;
  • доступ до GAEA Challenge для стартапів на суму до 30 000 євро.

Програма EU Sparks for Climate організована Європейською Комісією і має на меті об’єднати громадян та дослідників для розв’язання місцевих проблем у сфері сталого розвитку в межах першого Чемпіонату європейських громадянських хакатонів.

Ця програма відбудеться з 12 по 15 червня (16 годин, розподілених удень або ввечері, учасники приєднуються за наявності вільного часу).

EU Sparks пропонує наступні переваги для своїх учасників:

  • позиціонування на рівні ЄС як ключового партнера першого чемпіонату з громадянського хакатону ЄС та внесок у вирішення кліматичних викликів у вашому місті, регіоні чи країні;
  • отримати широку мережу експертів, менторів та журі;
  • після перемоги на регіональному етапі команди проходять до фіналу ЄС у Брюсселі, після якого чемпіони отримують 5 000 євро на команду, доступ до мережі ангельських інвесторів, краудфандингову кампанію та багато іншого.

Зареєструватися можна за посиланням.

Архів анонсів
Корисні посилання